A Sportszázad a Magyar Honvédség Altiszti Akadémia szervezetébe tartozó, élsportolókból létrehozott alegység, melynek rendeltetése a katonai szolgálat, a hazafias és honvédelmi nevelés népszerűsítésében való közreműködés. Az alegységet több évtizedes szünet után 2017-ben hívták újra életre, ma már közel hetven magyar sportoló teljesít szolgálatot a században. A Sportszázad kettős életpálya-modellt biztosít állomány tagja számára, vagyis a versenysport mellett lehetőséget ad arra, hogy a katonasportolók megalapozzák a sport utáni civil életüket is. Versenyzőink a társadalmi felelősségvállalás jegyében teljesítenek szolgálatot, katonasportolóként képviselik hazánkat világversenyeken, nemzetközi katonai sportversenyeken és a haderő rendezvényein.

Sportszázad tagja lehet, az az élsportoló, aki rendelkezik Európa-bajnoki, világbajnoki vagy olimpiai éremmel-olimpiai kvótával és vállalja, hogy sportolói pályafutása mellett katonai kötelmekkel összefüggő feladatokba is részt vesz, a szerződéses katonai jogviszonyt ÖTT szolgálat előzi meg.Ezt a részt nem tudom mennyire szeretnéd kibontani, de van még pár specifikum.

A Sportszázad szakmai felügyeletét a Magyar Honvédség Parancsnoksága (a továbbiakban: MHP) Kiképzési Csoportfőnöség csoportfőnöke, az MH AA parancsnokán keresztül látja el.

A Sportszázad irányítása az MH AA parancsnokának általános iránymutatása szerint, a Parancsnok kiképzési helyettesén (a továbbiakban: PKKIKH) keresztül valósul meg.

 

Vezető:

századparancsnok: Krizsán Szabolcs százados

Sportolóink

eredmények

CISM Katonai Világjátékok: 
2019. Wuhan/Kína egyéni 100m 27. hely
 
Európa Bajnokság:
2019.  Sandnes/Norvégia csapat 7. hely
 
Országos Bajnokság:
2019. Legrand Honvéd Kupa Budapest egyéni 1. hely
2019. Budapest 100m 3. hely, 4x100m 2. hely, 4x400m 3. hely
2018. Székesfehérvár egyéni 4. hely, csapat 1. hely
 
Nemzetközi Verseny:
2019. Athén/Görögország 100m 3. hely, 4x100m 3. hely
 
Szuper Liga:
2019. VI. Atlétikai Magyar döntő Budapest 100m 5. hely, 200m 7. hely 

eredmények

Világranglista:
2018. Minszk/Fehéroroszország egyéni 3. hely
 
Európa Bajnokság:
2015. Junior 50kg 5. hely
 
Országos Bajnokság:
2019. Budapest Felnőtt Kötöttfogású egyéni 3. hely 
2018. U23/felnőtt kötöttfogás 55kg 2. hely
2017. U23 kötöttfogás 59kg 5. hely, felnőtt kötöttfogás 59kg 2. hely
2015. Junior kötöttfogás 50kg 1. hely, U23 kötöttfogás 55kg 3. hely, felnőtt kötöttfogás 55kg 5. hely
2014. Junior kötöttfogás 50kg 1. hely, U23 kötöttfogás 55kg 2. hely, felnőtt kötöttfogás 55kg 5. hely
2013. junior kötöttfogás 50kg 1. hely, junior szabadfogás 55kg 3. hely, U23 kötöttfogás 55kg 3. hely, felnőtt kötöttfogás 55kg 5. hely
2012. kadet kötöttfogás 46kg 1. hely, szabadfogás 46kg 2. hely
2011. kadet kötöttfogás 42kg 1. hely, szabadfogás 42kg 2. hely
 
Grand Prix:
2018. Győr egyéni 3. helyezés
 
Magyar Bajnokság:
2018. Budapest 60kg 2. hely
 
Magyar Nagydíj:
2018. Budapest 60kg 3. hely
 
Csapat bajnokság:
2019. Monor Felnőtt Extraliga 60kg 1. hely
2018. Budapest csapat 1. hely

eredmények

Világbajnokság:
2015. Szarajevó/Bosznia Hercegovina kötöttfogás 100kg 2. hely
 
Nemzetközi verseny:
2019. Bukarest/Románia kötöttfogás 97kg 3. hely
2018. Naszvad/Szlovákia kötöttfogás 97kg 1. hely
 
Európa Bajnokság:
2015. Subotica/Szerbia kötöttfogás 100kg 3. hely
 
Országos Bajnokság:
2019. Mogyoród kötöttfogás 1. hely
2018. Mogyoród kötöttfogás 3. hely
2018. Budapest kötöttfogás 3. hely
 
Csapat Bajnokság:
2019. Budapest kötöttfogás 1. hely
2018. Budapest kötöttfogás 1. hely

 

eredmények

Olimpiai Játékok:
2012. szabadfogás 74kg 3. hely 
 
Világbajnokság:
2019. Veterán VB Tbiliszi/Grúzia 88kg 1. hely
2018. Veterán VB Split/Horvátország szabadfogás egyéni 1. hely
2018. Skopje/Macedónia 88kg 1. hely
2010. szabadfogás 74kg 3. hely
2003. Junior szabadfogás 74kg 3. hely
 
Katonai Világjátékok:
2018. Svájc 3. hely
 
Európa Bajnokság:
2013. szabadfogás 74kg 2. hely 
2012. szabadfogás 74kg 3. hely
2011. szabadfogás 74kg 3. hely 
2006. szabadfogás 74kg 3. hely
 
Magyar bajnokság:
2019. szabadfogás 92kg 3. hely
2019. Budapest csapat 1. hely
2018. szabadfogás 86kg 1. hely
2017. szabadfogás 96kg 1. hely
2016. szabadfogás 86kg 1. hely
2015. szabadfogás 86kg 1. hely
2010. szabadfogás 74kg 1. hely 
2009. szabadfogás 74kg 1. hely
2008. szabadfogás 74kg 1. hely
2007. szabadfogás 74kg 1.hely 
2006. szabadfogás 74kg 1. hely
2005. szabadfogás 74kg 1. hely 
2004. szabadfogás 74kg 1. hely 
2003. szabadfogás 74kg 3. hely 
2002. szabadfogás 74kg 3. hely 
2001. szabadfogás 69kg 2. hely 
2000. szabadfogás 69kg 2. hely 

eredmények

Európa Bajnokság:
2010. Sarajevo/Bosznia Hercegovina Kadet 2. hely
 
Országos bajnokság:
2018. Felnőtt Kötöttfogású 2. hely
 
Nemzetközi Verseny:
2018. Belgrád/Szerbia UWW egyéni 2. hely
2017. Belgrád/Szerbia UWW egyéni 3. hely
 
Katonai Világjátékok:
2018. Moszkva/Oroszország 5. hely
 
Magyar Bajnokság:
2018. Budapest Felnőtt egyéni 2. hely
 
Csapat Bajnokság:
2019. Budapest csapat 1. hely
2019. Budapest Válogató verseny egyéni 1. hely
2018. Budapest csapat 1. hely
2018. II. Honvéd Kupa 2. hely

 

eredmények

Világbajnokság:
2016. Macon/Franciaország kötöttfogás 74kg 3. hely
2015. Salvador da Bahia/Brazília kötöttfogás 74kg 3. hely
2014. Zágráb/Horváthország kötöttfogás 66kg 3. hely
2011. Szombathely kötöttfogás 46kg 3. hely
 
Európa Bajnokság:
2019. Novi Sad/Szerbia kötöttfogás 82kg 1. hely
2017. Szombathely kötöttfogás 75kg 1. hely
2016. Bukarest/Románia kötöttfogás 74kg 1. hely
2016. Russe/Bulgária kötöttfogás 75kg 3. hely
2015. Isztanbul/Törökország kötöttfogás 74kg 3. hely
2015. Walbrzych/Lengyelország kötöttfogás 71kg 3. hely
2013. Bar/Montenegró kötöttfogás 63kg 3. hely
2011. Varsó/Lengyelország kötöttfogás 46kg 3. hely
 
Grand Prix:
2019. Dortmund/Németország kötöttfogás 77kg 2. hely
2018. Dortmund/Németország kötöttfogás 77kg 1. hely
2018. Győr kötöttfogás 77kg 2. hely
2017. Párizs/Franciaország 75kg 3. hely
 
Nemzetközi verseny:
2019. Sassari/Olaszország kötöttfogás 77kg 2. hely
2018. Minszk/Fehéroroszország kötöttfogás 77kg 1. hely
2015. Zágráb/Horváthország kötöttfogás 71kg 1. hely

 

eredmények

Olimpiai játékok:
2016. Rio de Janeiro/Brazília 66 kg 16. hely 
2012. London/Anglia 66 kg 2. hely 
2008. Peking/Kína 66 kg 8. hely 
 
Világbajnokság: 
2019. Nur-Szultan/Kazahsztán 77 kg 1. hely 
2018. Budapest 77 kg 2. hely 
2017. Párizs/Franciaország 75 kg 2. hely
2014. Tashkent/Üzbegisztán 66 kg 3. hely 
2006. Guatemala-city/Guatemala 66 kg 3. hely 
 
Európa Bajnokság:
2018. Kaszpijszk/Oroszország 77 kg 3. hely 
2017. Novi Sad/Szerbia 75 kg 3. hely 
2014. Vantaa/Finnország 71 kg 1. hely 
2013. Tbilisi/Grúzia 66 kg 1. hely 
2011. Dortmund/Németország 66 kg 2. hely 
2010. Baku/Azerbajdzsán 66 kg 3. hely 
2006. Szombathely 66 kg 3. hely 
2006. Moszkva/Oroszország 66 kg 1. hely
 
Világkupa:
2008. Szombathely 66 kg 2. hely 
 
Grand Prix:
2018. Dortmund/Németország 77 kg 2. hely 
2017. Szombathely 75 kg 1. hely 
2016. Madrid/Spanyolország 71 kg 1. hely 
2016. Szombathely 66 kg 1. hely 
2016. Zágráb/Horvátország 71 kg 1. hely 
2014. Baku/Azerbajdzsán 71 kg 1. hely 
2014. Szombathely 71 kg 1. hely 
2013. Szombathely 66 kg 1. hely 
2012. Szombathely 66 kg 1. hely 
2011. Baku/Azerbajdzsán 66 kg 1. hely 
2010. Dortmund/Németország 66 kg 2. hely 
2009. Baku/Azerbajdzsán 66 kg 3. hely 
2008. Baku/Azerbajdzsán 66 kg 1. hely 
 
Európai Játékok: 
2019. Minszk/Fehéroroszország 77 kg 3. hely
 
Olasz Nagydíj:
2019. Sassari/Olaszország egyéni 3. hely
 
Magyar Bajnokság:
2018. Miskolc egyéni 1. hely
 
Csapatbajnokság:
2019. Budapest 1. hely 

eredmények

Olimpiai játékok:
2016. Rio de Janeiro/Brazília 85 kg 5. hely 
 
Világbajnokság:
2019. Nur-Szultan/Kazahsztán 87kg 2. hely 
2014. Tashkent/Üzbegisztán 85kg 3. hely 
2013. Budapest 3. hely
 
Katonai Világjátékok:
2019. Wuhan/Kína 87kg 1. hely
 
Európa-bajnokság:
2017. Újvidék/Szerbia 85kg 1. hely
2012. Belgrád/Szerbia 84kg 3. hely 
 
Európa játékok:
2019. Minszk/Fehéroroszország egyéni 3. hely
 
Nemzetközi Verseny:
2020. Róma / Olaszország egyéni 87kg 1. hely
2018. Minszk/Fehéroroszország  egyéni 1. hely
2018. Havanna/Kuba UWW ranglista verseny egyéni 87kg 1. hely
2018. Zágráb/Horvátország UWW egyéni 87kg 1. hely
 
Grand Prix:
2019. Zágráb/Horvátország 87 kg 1. hely 
2019. Győr 87 kg 1. hely 
2018. Zágráb/Horvátország 87 kg 1. hely 
2018. Győr 87 kg 1. hely 
2018. Dortmund/Németország 87 kg 3. hely 
2017. Zágráb/Horvátország 85 kg 1. hely 
2017. Szombathely 85 kg 1. hely
2017. Varsó/Lengyelország egyéni 1. hely 
2016. Madrid/Spanyolország 85 kg 1. hely 
2014. Szombathely 3. hely
2013. Szombathely 84 kg 3. hely 
2013. Dortmund/Németország 1. hely
2013. Baku/Azerbajdzsán 84 kg 3. hely 
2012. Szombathely 84 kg 3. hely 
2012. Baku/Azerbajdzsán 84 kg 1. hely 
 
Magyar Bajnokság:
2019. Budapest egyéni 1. hely
 
Csapatbajnokság:
2019. Budapest csapat 1. hely
2017. Eger egyéni 1. hely

 

eredmények

Európa Bajnokság:
2018. Lettország szabadfogás egyéni 3. hely
2015. Subotica/Szerbia Kadet szabadfogású 3. hely
 
Nemzetközi verseny:
2019. Ulan-Ude/Oroszország 5. hely
2018. Ausztria Junior 2. hely
 
Katonai Világbajnokság:
2018 Moszkva/Oroszország 5. hely
 
Országos Bajnokság:
2019. Kaposvár minősítő verseny szabadfogás egyéni 1. hely 
2019. Pécs szabadfogás egyéni 1. hely
2018. Junior szabadfogás 1. hely
2018. U23 szabadfogású 1.hely
 
Csapat Bajnokság:
2019. Budapest szabadfogás csapat 1. hely
2018. Budapest szabadfogás csapat 1. hely

eredmények

Grand Prix:
2018. Madrid/Spanyolország szabadfogás 70kg 3. hely
2017. Madrid/Spanyolország szabadfogás 65kg 3. hely
 
Nemzetközi Verseny:
2018. Oroszország szabadfogás 3. hely
 
Szabadfogású Válogató:
2018. 2. hely, 3. hely
 
Országos Bajnokság:
2019. Szigetszentmiklós kötöttfogás 1. hely
 
Csapatbajnokság:
2019. Budapest szabadfogás 1. hely
2018. Budapest szabadfogás 1. hely

 

eredmények

Világkupa:
2015. Khoramshar/Irán ffi. kötöttfogás 4. hely
 
Magyar bajnokság:
2018. kötöttfogás 77kg 2. hely 
2015. kötöttfogás 75kg 3. hely 
2013. kötöttfogás 5. hely
2012. U23 kötöttfogás 1. hely
2007. Ifjúsági kötöttfogás 1. hely
2007. Ifjúsági kötöttfogás 1. hely
 
Csapat Bajnokság:
2019. 1. hely
2018. 1. hely
 
(NB II-es bajnokcsapat tagja (2017.), NB I-es bronzérmes csapat tagja (2010.)

eredmények

Világbajnokság:
2015. Salvadr da Bahia/Brazília kötöttfogás 55kg 3. hely
2013. Zrenjanin/Szerbia kötöttfogás 58kg 3. hely
 
Európa Bajnokság:
2019. Novi Sad/Szerbia kötöttfogás 63kg 3. hely
2015. Isztanbul/Törökország kötöttfogás 55kg 3. hely
2013. Bar/Montenegró kötöttfogás 58kg 3. hely
 
Európa Játékok:
2019. Minszk/Fehéroroszország kötöttfogás 60kg 2. hely
 
Grand Prix:
2019. Zágráb/Horváthország kötöttfogás 60kg 3. hely
2018. Dortmund/Németország kötöttfogás 60kg 1. hely
2018. Győr kötöttfogás 60kg 3. hely
2018. Zágráb/Horváthország kötöttfogás 63kg 3. hely
 
Nemzetközi verseny:
2020. Róma / Olaszország egyéni 67kg 3.hely
2019. Sassari/Olaszország kötöttfogás 63kg 2. hely
2018. Nykoebing/Dánia kötöttfogás 60kg 3. hely
2018. Naszvad/Szlovákia kötöttfogás 60kg 1. hely
 
Katonai Világbajnokság:
2018. Moszkva/Oroszország kötöttfogás 63kg 3. hely

eredmények

Nemzetközi Verseny: 
2019. Mladenovac/Szerbia 72 kg 1. hely
2019. Győr 72kg 3. hely
2017. Krugajevac/Szerbia 66kg 2. hely
 
Országos bajnokság:
2019. Budapest 72kg 3. hely
2016: U23 Országos Bajnokság 2. Hely
2015: U23 Országos Bajnokság 2. Hely
 
Csapat Bajnokság:
2019. Budapest csapat 1. hely
2018. Budapest csapat 1. hely
 
Párizs nagydíj:
2017. Felnőtt 3. Hely
FELTÖLTÉS ALATT!

eredmények

Világbajnokság:
2009. Párizs/Franciaország 66kg 3. hely 
2008. Bangkok/Thaiföld 66kg 2. hely
 
Európa Bajnokság:
2012. Prága/Csehország 66kg 3. hely
2011. Tyumen/Oroszország 66kg 3. hely
2009. Miskolc csapat 66kg 1. hely 
 
Európa Open:
2019. Odivelas 7. hely
 
Világkupa:
2018. Szófia/Bulgária egyéni 66kg  2. hely
 
Európa Kupa:
2017. Szarajevó/Bosznia Hercegovina 66kg 2. hely
2011. Celje/Szlovénia 66kg 3. hely
2009. Prága/Csehország 66kg 3. hely
2009. Paks 66kg 3. hely
2008. Berlin/Németország 66kg 3. hely
2008. Prága/Csehország 66kg 2. hely
2007. Paks 66kg 3. hely
 
Nemzetközi verseny:
2010. Dubrovnik/Horváthország 66kg 3. hely
 
Országos Bajnokság:
2019 Csapat Bajnokság 1. hely
2018 Csapat Bajnokság 1. hely
2017. Zalaegerszeg csapat 66kg 1. hely
2016. Kecskemét 66kg 3. hely
2015. Kecskemét 66kg 1. hely
2014. Kecskemét 66kg 3. hely
2012. Baja 73kg 3. hely
2010. Budapest 66kg 1. hely
2009. Budapest 66kg 2. hely
2008. Miskolc 66kg 1. hely
2007. Miskolc 66kg 3. hely

eredmények

Olimpiai Játékok:
2016. Rio  7. hely
2012. London 5. hely
 
Világbajnokság:
2009. Rotterdam/Hollandia 57kg 3. hely 
 
Európa-bajnokság:
2010. Bécs/Ausztria 57kg 3. hely 
2009. Tbiliszi/Grúzia 57kg 3. hely
 
Ifi Európa-bajnokság
2006. Miskolc 1. hely 
2005. Salzburg/Ausztria 1. hely
 
U23 Európa-bajnokság
2008. Varsó 2. hely
 
Világkupa:
2019. Baku/Azerbajdzsán egyéni 3. hely
 
Európa Kupa: 
2017. Celje/Szlovénia 63kg 3. hely
 
Grand Prix:
2019. Tashkent/Üzbegisztán 57kg 1. hely
2019. Budapest 57kg 3. hely 
2019. Marakes/Marokkó 57kg 3. hely 
2018. Budapest 57kg 3. hely 
2018. Düsseldorf/Németország egyéni 57kg 2. hely
2018. Zágráb/Horváthország 57kg 3. hely
2017. Zágráb/Horváthország 57kg 3. hely 
2016. Grúzia/Tbiliszi 57kg 3. hely 
2016. Havana/Kuba 57kg 2. hely 
2015. Düsseldorf/Németország 57kg 3. hely
2014. Astana/Kazahsztán 57kg 1. hely 
2014. Zágráb/Horváthország 57kg 2. hely
2014. Budapest 57kg 3. hely
2014. Havanna/Kuba 57kg 3. hely
2014. Samsun/Törökország 57kg 3. hely
2013. Miami/Egyesült Államok 57kg 2. hely
2011. Baku/Azerbajdzsán 57kg 3. hely
2009. Tunis/Tunézia 57kg 3. hely
 
Európai Játékok:
2015. Baku/Azerbajdzsán 57kg 2. hely

eredmények

Európa Bajnokság:
2019. U23 5. hely
 
Európa Kupa:
2019. Felnőtt Pozsony/Szlovákia 3. hely
2019. Felnőtt Celje/Szlovénia 3. hely
2019. Felnőtt Szarajevó/Bosznia-Hercegovina 3. hely
2017. Junior Paks 3. hely
 
Országos bajnokság: 
2019. Felnőtt 2. hely
2019. Kecskemét U23 1. hely
2018. Felnőtt 1. hely
2018. U23 1. hely
2017. Junior 1. hely
2017. U23 1. hely
FELTÖLTÉS ALATT!

eredmények

Világbajnokság:
2014. Junior 5. hely
 
Európa Bajnokság:
2017. Felnőtt 7. hely
2016. U23. 5. hely
2015. Pozsony/Szlovákia egyéni 78kg. 3. hely
 
Világkupa:
2018. Róma/Olaszország egyéni 78kg 2. hely
2017. Bukarest/Románia egyéni 78kg 3. hely
 
Európa kupa:
2019. Bratislava/Szlovákia egyéni 78kg 3. hely
2016. Belgrád/Szerbia egyéni 78kg 2. hely
2016. Celje/Szlovákia egyéni 78kg 2. hely
 
Katonai Világjátékok:
2019. Wuhan/Kína egyéni 78kg 2. hely
 
Országos bajnokság:
2019. Kecskemét egyéni 1. hely

eredmények

Európa Kupa:
2015. Paks U21 3. hely
2011. Ploiesti/Románia kadet 2. hely
 
Országos Bajnokság:
2019. Siklós egyéni 1. hely
2019. Cegléd egyéni 2. hely
2018. Zalaegerszeg csapat 1. hely
2018. Győr 2. hely
2017. Zalaegerszeg csapat 1. hely
2017. Kecskemét 2. hely
2016. Siklós 3. hely
2014. Kecskemét 1. hely
2014. Piliscsaba U20 2. hely
2013. Kecskemét 3. hely
2013. Siklós 3. hely
2012. Piliscsaba U20 2. hely
2011. Budapest U17 1. hely
 
Magyar Kupa:
2018. Somogyszob egyéni 1. hely
 
Csapat Bajnokság:
2018. I. oszt. felnőtt 1. hely
2017. Zalaegerszeg 1. hely
FELTÖLTÉS ALATT!

eredmények

Világbajnokság:
2010. Junior 3. hely
 
Világkupa:
2017. Bukarest 7. hely
2017. Minsk 5. hely
2016. Oberwart 1. hely
2012. Felnőtt 3. hely
 
Europe Open:
2016. Szófia/Bulgária 90kg 1. hely
 
Grand Prix:
2017. Tbiliszi 5. hely
2016. Zagrab 5. hely
 
Európa-Kupa
2015. Belgrád 3. hely
 
Országos Bajnokság:
2019. Csapatbajnokság 1. hely
2019. Cegléd 100kg 1. hely
2019. Kecskemét egyéni 3. hely
2018. II. Sopron Kupa Abszolút kategóriás, Sopron, 2. hely
2018. I. oszt. csapat 1. hely
2015. 1. hely
2012. 1. hely

eredmények

Világbajnokság:
2019. Szeged K2-200m 3. hely
2018. Montemoro-Velho/Portugália K2-200m 3. hely
2018. Montemoro-Velho/Portugália csapat 1. hely
2017. Racice/Csehország K2-200m 1. hely
 
Európa bajnokság:
2018. Belgrád/Szerbia K2-200m 3. hely
2017. Plovdiv/Bulgária K2-200m 1. hely
 
Világkupa:
2018. Szeged négyes 3. hely
2018. ICF Gyorsasági Szeged K-4 500m 2. hely
2018. Duisburg/Németország K-4 500 m csapat 3. hely
 
Magyar Bajnokság:
2019. Szolnok K4-200m 2.hely
2019. Szolnok K2-200m 1.hely
2018. Szolnok K4-200m 1.hely
2018. Szolnok K2-200m 2.hely
2018. Szolnok K2-200m Mixed 1. hely
2018. Szolnok K4-500m 2.hely
2017. Szolnok K4-200m 1.hely
2017. Szolnok K2-200m 1.hely
2017. Szolnok K4-500m 2.hely
2016. Szeged K1-200m 2.hely
2016. Szolnok K4-200m 1.hely
2016. Szolnok K2-200m 2.hely
2015. Szolnok K4-200m 1.hely
2015. Szolnok K2-200m 3.hely
2014. Szolnok K1-200m 1.hely

 

eredmények

Világbajnokság:
2019. Szeged K2 1000m 1. hely
2017. Racice/Csehország K2 200m 1. hely
2016. K2 500m 3. hely
2015. K2 500m 2. hely
 
Európa Bajnokság:
2017. Plovdiv/Bulgária K2 1000m 1. hely
 
Világkupa:
2018. Szeged páros 2. hely, csapat 2. hely
2017. Szeged K4 500m 2. hely, K2 200m 3. hely
2013. Szeged K2 1000m 1. hely
 
Magyar Bajnokság:
2019. Szolnok K1 500m 1. hely
2019. Szolnok K2 1000m 1. hely
2019. Szolnok K2 200m 2. hely
2019. Szolnok K1 500m 1. hely
2019. Szolnok K2 1000m 1. hely
2019. Szolnok K2 200m 2. hely
2019. Szolnok K1 500m 1. hely
2018. Szolnok K4 200m 1. hely
2018. Szolnok K2 200m 1. hely
2018. Szolnok K1 200m 1. hely
2018. Szolnok K4 500m 1. hely
2018. Szolnok K4 1000m 1. hely
2017. Szolnok K4 200m 1. hely
2017. Szolnok K1 200m 2. hely
2017. Szolnok K2 500m 2. hely
2017. Szolnok K2 1000m 3. hely
2016. Szeged K1 200m 2. hely
2016. Szeged K1 500m 1. hely
2016. Szolnok K2 200m 2. hely
2016. Szolnok K1 200m 2. hely
2016. Szolnok K2 500m 3. hely

eredmények

Olimpiai játékok:
2016. Rio de Janeiro/Brazília K2 1000m 7. hely
 
Világbajnokság:
2017. Racice/Csehország K2 1000m 4. hely
2015. Milánó/Olaszország K1 500m 6. hely
2014. Szeged U23 K2 1000m 1. hely 
2013. Welland/Kanada U23 K2 1000m 1. hely
2009. Junior K2 500m 2. hely 
2009. Junior K1 1000m 2. hely
 
Válogató:
2019. Szolnok páros 2. hely 

eredmények

Világbajnokság:
2019. Pitesti / Románia K2 1000m 1. hely
2019. Pitesti / Románia K4 500m 3. hely
2016. 2. hely
2015. U23 K4 1000m 2. hely
 
Európa bajnokság:
2017. U23 2. hely
2015. U23 K4 1000m 2. hely
 
Országos Bajnokság:
2018. Szolnok felnőtt K4 1000m 3. hely, K4 500m 2. hely, K2 1000m 2. hely, K4 1000m 1. hely, K2 500m 1. hely, K2 200m 3. hely, K4 500m 3. hely
2017. U23 K2 500m 2. hely
 
Válogató:
2019. Szolnok csapat 1. hely
2018. Szeged K2 500m 3. hely
 
Magyar Bajnokság:
2019. U23 Sukoró K4 500m 1. hely, K2 500m 1. hely, K4 1000m 1. hely, K2 1000m 1. hely, K2 200m 1. hely 
2018 U23 K4 500m 3. hely, K4 1000m 1. hely, K2 500m 1. hely, K2 200m 3. hely, K2 1000m 2. hely
2017. K2 1000m/K2 500m. K4 1000m/K4 500m 1. hely
2017. K1 500m/K1 4000m 2. hely
2017. K1 1000m/K4 200m 3. hely
2015. U23 K4 500m 3. hely
2015. U23 K4 200m 2. hely
2015. U23 K4 1000m 1. hely 

eredmények

Olimpia:
2016. Rio de Janeiro/Brazília K2 200m 4. hely
 
Kajak Világbajnokság:
2018. Montemor-o-velho/Portugália K4 500m 3. hely
2015. Milánó/Olaszország K2 200m 1. hely
2013. Duisburg/Németország K1 4x200m 3. hely
 
Európa-bajnokság:
2018. Belgrád/Szerbia K4 500m 3. hely
2017. Plovdiv/Bulgária K4 500m 1. hely
2016. Moszkva/Oroszország K4 500m 1. hely
2011. Belgrád/Szerbia K1 200m 2. hely
2008. Milánó/Olaszország K2 200m 3. hely
2008. Milánó/Olaszország K1 200m 2. hely
 
Európai Játékok:
2015. Azerbajdzsán/Baku K2 200m 3. hely
 
U23 Európa-bajnokság:
2008. Szeged K4 500m 1. hely
2008. Szeged K4 1000m 2. hely
 
Ifjúsági Világbajnokság:
2003. Komatsu/Japán K2 500m 1. hely
 
Ifjúsági Európa-bajnokság:
2004. Poznan/Lengyelország K4 500m 3. hely
 
Világkupa:
2018. Duisburg/Németország K4 500m csapat 2. hely
2018. Szeged csapat 3. hely, négyes 3. hely
2018. Szeged válogató K1 400m 1. hely
 
Országos Bajnokság:
2018. Szolnok egyéni 1. hely csapat 1. hely, 2. hely, 3. hely

eredmények

Olimpia:
2016. Rio de Janeiro/Brazília K2 200m 4. hely
 
Kajak Világbajnokság:
2018. Montemor-o-velho/Portugália K4 500m 3. hely
2015. Milánó/Olaszország K2 200m 1. hely
2013. Duisburg/Németország K1 4x200m 3. hely
 
Európa-bajnokság:
2018. Belgrád/Szerbia K4 500m 3. hely
2017. Plovdiv/Bulgária K4 500m 1. hely
2016. Moszkva/Oroszország K4 500m 1. hely
2011. Belgrád/Szerbia K1 200m 2. hely
2008. Milánó/Olaszország K2 200m 3. hely
2008. Milánó/Olaszország K1 200m 2. hely
 
Európai Játékok:
2015. Azerbajdzsán/Baku K2 200m 3. hely
 
U23 Európa-bajnokság:
2008. Szeged K4 500m 1. hely
2008. Szeged K4 1000m 2. hely
 
Ifjúsági Világbajnokság:
2003. Komatsu/Japán K2 500m 1. hely
 
Ifjúsági Európa-bajnokság:
2004. Poznan/Lengyelország K4 500m 3. hely
 
Világkupa:
2018. Duisburg/Németország K4 500m csapat 2. hely
2018. Szeged csapat 3. hely, négyes 3. hely
2018. Szeged válogató K1 400m 1. hely
 
Országos Bajnokság:
2018. Szolnok egyéni 1. hely csapat 1. hely, 2. hely, 3. hely

eredmények

Világbajnokság:
2019. Pitesti/Románia K-2 1000m 1. hely
2019. Pitesti/Románia K-4 200m 3. hely
 
Európa Bajnokság:
2017. U23 K2 1000m 2. hely
2017. U23 K2 500m 2. hely
 
Világkupa:
2017. Szeged K4 500m 5. hely
2017. Szeged K1 6x 200m váltó 3. hely
 
Országos Bajnokság:
2018. Szolnok csapat 3. hely
 
Magyar bajnokság:
2019. U23 Sukoró K-2 200m 1. hely
2019. U23 Sukoró K-2 1000m 1. hely
2019. U23 Sukoró K-4 1000m 1. hely
2019. U23 Sukoró K-2 500m 1. hely
2019. U23 Sukoró K-4 500m 1. hely
2018. Szolnok csapat 3. hely

eredmények

Világbajnokság:
2019. Felnőtt K-1 5000m 9. hely
2018. Felnőtt K-1 5000m 4. hely
2017. Felnőtt K-1 5000m 18. hely
2015/2016. U23 K-4 1000m 2. hely
2013. Felnőtt Maraton K-2 30km 3. hely 
 
Európa Bajnokság:
2019. Felnőtt K-4 1000m 9. hely
2012. U23 K-2 500m 1. hely
 
Országos Bajnokság:
2018. Szolnok egyéni 3. hely, 1. hely
2018. Szolnok páros 2. hely
 
Kajak Válogató:
2019. Szolnok egyéni 1. hely, 3. hely
2019. Szolnok páros 2. hely
2018. Szolnok egyéni 1. hely
2018. Szolnok K2 1000m 2. hely
 
Magyar Bajnokság:
2019. Felnőtt gyorsasági Szolnok K1 1000m 2. hely
2019. Felnőtt gyorsasági Szolnok K1 500m 2. hely
2019. Felnőtt gyorsasági Szolnok K1 5000m 1. hely
2019. Népszerűsítő Maraton verseny K1 10km 1. hely

eredmények

Világbajnokság:
2019. Annecy/Franciaország SUP csapat 1. hely
2018. Ausztria SUP csapat 1. hely
2017. Dél-Afrika Maraton C1 26km 1. hely, C2 26km 1. hely
2016. Maraton C1 26km 1. hely, C2 26km 1. hely 
2015. Maraton C1 26km 1. hely, C2 26km 1. hely 
2014. Maraton C1 26km 2. hely, C2 26km 1. hely 
2013. Maraton C1 26km 1. hely, C2 26km 3. hely 
2012. Maraton C2 26km 2. hely 
2011. Maraton C2 26km 1. hely 
2010. Maraton C2 26km 3. hely 
 
Európa bajnokság:
2019. Franciaország C2 26 km 2. hely
2017. Ponte de Lima/Portugália maraton EB C1 26km 1. hely, C2 26km 2. hely
2016. Maraton C1 26km 2. hely C2 26km 3. hely 
2015. Maraton C1 26km 1. hely C2 26km 1. hely 
2014. Maraton C1 26km 2. hely 
2013. Maraton C2 26km 2. hely 
2011. Maraton C2 26km 1. hely 
2007. Maraton C2 26km 1. hely 
 
Világkupa:
2008. Maraton C1 26km 1. hely
 
Világjátékok:
2013. Maraton C2 16km 1. hely 
 
Országos Bajnokság:
2019. Budakalász SUP 2km 1. hely, 200m 1. hely
2019. Dunai SUP kupa Budapest Maraton 1. hely
2019. Orfű SUP 2km 1. hely, 200m 1. hely
2018. Balatonfűzfő SUP 3km 1. hely, 200m 2. hely
2018. Fonyód VB válogató SUP 3km 1. hely, 200m 3. hely 
2016. Maraton C1 26km 1. hely, C2 26km 1. hely 
2015. Maraton C1 26km 1. hely, C2 26km 1. hely 
2014. Maraton C1 26km 1. hely 
2013. Maraton C1 26km 1. hely, C2 26km 1. hely 
2012. Maraton C1 26km 1. hely, C2 26km 1. hely 
2011. Maraton C1 26km 2. hely, C2 26km 1. hely 
2010. Maraton C2 26km 1. hely 
2008. Maraton C1 26km 2. hely, C2 26km 3. hely 
2007. Maraton C2 26km 1. hely 
 
Magyar Bajnokság:
2019. Győr maraton páros 1. hely
2018. Évadzáró maraton Budapest egyéni 1. hely
2018. Balatonfűzfő SUP egyéni 1. hely
2018. Budapest SUP egyéni 1. hely
2017. Évadzáró maraton Budapest kajak-kenu egyéni 1. hely
 
Harbour Summit (Surfski és SUP verseny):
2019. Balatonlelle SUP egyéni 1. hely, váltó 2. hely
FELTÖLTÉS ALATT!

eredmények

Világbajnokság:
2019. Budapest csapat 2. hely
2017. Kairó/Egyiptom egyéni 2. hely, váltó 2. hely
2014. Varsó/Lengyelország csapat 1. hely
2013. Kaohsziung/Tajvan váltó 1. hely
2011. Moszkva/Oroszország váltó 1. hely
2011. Moszkva/Oroszország csapat 2. hely
2010. Csengtu/Kína csapat 3. hely
2008. Budapest váltó 3. hely
 
Európa-bajnokság:
2017. Minszk/Fehéroroszország egyéni 2. hely, csapat 1. hely, vegyes váltó 3. hely
2016. Szófia/Bulgária egyéni 2. hely
2014. Székesfehérvár csapat 1. hely
2013. Drzonków/Lengyelország csapat 1. hely
2013. Drzonków/Lengyelország egyéni 2. hely
2012. Szófia/Bulgária csapat 2. hely
2012. Szófia/Bulgária egyéni 2. hely
2011. Gillingham/Anglia váltó 1. hely
2010. Debrecen váltó 1. hely
2008. Moszkva/Oroszország váltó 3. hely
2008. Moszkva/Oroszország csapat 2. hely
2008. Moszkva/Oroszország egyéni 3. hely
 
Magyar bajnokság:
2019. csapat 2. hely
2018. egyéni 1. hely, csapat 1. hely
2017. csapat 3. hely
2017. egyéni 1. hely
2016. csapat 1. hely
2016. egyéni 1. hely
2014. csapat 1. hely
2014. egyéni 1. hely
2013. csapat 2. hely
 
Katonai Világbajnokság:
2017. Drzonkow/Lengyelország egyéni 2. hely, csapat 1. hely, váltó 2. hely

eredmények

Világbajnokság:
2018. Mexikóváros/Mexikó csapat 1. hely
2017. Kairó/Egyiptom csapat 1. hely
2016. Moszkva/Oroszország csapat 1. hely
2016. Moszkva/Oroszország egyéni 1. hely
2015. Berlin/Németország csapat 3. hely
2013. Kaohsziung/Tajvan váltó, 2. hely
2012. Róma/Olaszország csapat 2. hely
2011. Moszkva/Oroszország egyéni 2. hely
2011. Moszkva/Oroszország csapat 2. hely
2011. Moszkva/Oroszország váltó 1. hely
2009. Anglia/London, csapat 3. hely
2008. Budapest váltó 1. hely
 
Junior Világbajnokság:   
2011. Buenos Aires/Argentína vegyes váltó 1. hely
2011. Buenos Aires/Argentína egyéni 1. hely
2011. Buenos Aires/Argentína csapat 3. hely
2010. Székesfehérvár egyéni 1. hely
2010. Székesfehérvár csapat 2. hely
2009. Kaohsziung/Tajvan váltó 3. hely                                                         
2008. Kairó/Egyiptom egyéni 3. hely
2008. Kairó/Egyiptom csapat 1. hely
2008. Kairó/Egyiptom váltó 1. hely
 
Katonai Világjátékok:
2018. Budapest egyéni 3. hely
2017. egyéni 3. hely
2017. váltó 2. hely
 
Európa-bajnokság:
2018. Székesfehérvár, csapat 1. hely
2018. Székesfehérvár, egyéni 3. hely
2018. Székesfehérvár, vegyes váltó 3. hely
2017. Fehéroroszország/Minszk egyéni 2. hely
2017. Fehéroroszország/Minszk csapat 2. hely
2017. Fehéroroszország/Minszk vegyes váltó 3. hely
2012. Bulgária/Szófia csapat 3. hely
2011. Anglia/Gillingham csapat 1. hely
2011. Anglia/Gillingham váltó 1 hely
2010. Debrecen csapat 2. hely
2010. Debrecen váltó 1. hely
2009. Németország/Lipcse csapat 3. hely
2007. Lettország/Riga váltó 3. hely
 
Junior Európa-bajnokság:
2012. Székesfehérvár egyéni 1. hely
2010. Golega/Portugália csapat 2. hely
2010. Golega/Portugália váltó 3. hely
2009. Albena/Bulgária egyéni 1. hely
2009. Albena/Bulgária csapat 1. hely
2009. Albena/Bulgária váltó 1. hely
2008. Drzonków/Lengyelország egyéni 1. hely
2008. Drzonków/Lengyelország csapat 1. hely
2008. Drzonków/Lengyelország váltó 3. hely
2006. Torres Vedras/Portugália csapat 2. hely
 
Világkupa:
2019. Kairó/Egyiptom egyéni 3. hely
2018. Asztana/Kazahsztán egyéni 2. hely
2018. Kecskemét váltó 1. hely
 
Országos Bajnokság:
2019. Budapest felnőtt csapat 1. hely
2018. Budapest felnőtt egyéni 1. hely, csapat 2. hely
2017. Budapest felnőtt egyéni 1. hely, csapat 3. hely
 
Magyar Bajnokság:
2018. egyéni 1. hely
2018. csapat 2. hely
2017. egyéni 1. hely
2017. csapat 3. hely
2015. egyéni 1. hely
2015. csapat 3. hely
2012. egyéni 2. hely
2012. csapat 2. hely
2010. csapat 2. hely
2008. csapat 2. hely
 
( Az év magyar öttusázója (2011), Junior Príma díj (2012), Junior 4szeres egyéni Európa-bajnok, Junior 2Szörös egyéni világbajnok )

eredmények

Világbajnokság:
2016. Junior egyéni 6. hely, csapat 4. hely
2015. Junior csapat 3. hely
2014. Ifi csapat 1. hely
 
Katonai Világjátékok:
2018. csapat 4. hely
2017. CISM Katonai Modern Öttusa Világbajnokság egyéni 3. hely
2017. CISM Katonai Modern Öttusa Világbajnokság csapat. 1. hely
 
Európa Bajnokság:
2018. U24 csapat 2. hely
2016. 8. hely
2015. Ifi egyéni 3. hely, csapat 2. hely, mix váltó 1. hely
 
Országos bajnokság:
2018. csapat 2. hely 
2017. csapat 2. hely
2016. csapat 1. hely
2015, Junior egyéni 1. hely, csapat 1. hely
2014. Junior egyéni 3. hely, csapat 2 hely

eredmények

Világbajnokság:
2014. Granada/Spanyolország sportpisztoly 3. hely
2014. Granada/Spanyolország légpisztoly csapat 3. hely
 
Európabajnokság:
2015. Arnhem/Hollandia légpisztoly 3. hely
2012. Vierumaki/Finnország légpisztoly csapat 2. hely
 
Grand Prix:
2018. Ruse/Szlovénia 1. hely
2018. Belgrád/Szerbia 1. hely
2018. Belgrád/Szerbia 3. hely
 
Shooting Open:
2020. Százhalombatta 2.hely
2019. Shooting Open 1. hely
2018. Salona DC Open 1. hely
2018. Salona DC Open 2. hely
2018. Hungarian Open 2. hely
2018. Hungarian Open 3. hely
 
Magyar bajnokság:
2019. Budapest Bajnokság 3. hely
2019. Bakonyi Irén Emlékverseny 1. hely
2019. MSSZ Ranglista 1. hely
2019. MSSZ Válogató 1. hely
2019. PELE Kupa 3. hely
2019. PELE Kupa 3. hely
2019. APLE Kupa 1. hely
2019. MSSZ Fedettpályás Verseny 2. hely
2019. Országos Bajnokság 1.hely
2018. Országos Bajnokság 2.hely
2018. Országos Bajnokság 2.hely
2018. Világbajnokság Válogató 1. hely
2018. Steel Vent Eger Kupa 1. hely
2015. standardpisztoly csapat 1. hely
2014. légpisztoly 1. hely
2013. sportpisztoly 1. hely
2013. légpisztoly csapat 1. hely
2013. légpisztoly 3. hely
2012. légpisztoly csapat 3. hely
2012. sportpisztoly csapat 1. hely
2012. sportpisztoly 2. hely
2011. sortpisztoly csapat 1. hely
2011. sportpisztoly 2. hely
2011. légpisztoly csapat 1.hely
2011. légpisztoly 1. hely
2010. égpisztoly csapat 2. hely
2010. légpisztoly 1. hely
2009. légpisztoly 2. hely
2009. sportpisztoly csapat 1. hely
2009. sportpisztoly 2. hely
2008. sportpisztoly csapat 2. hely
2008. sportpisztoly 2. hely
2008. légpisztoly csapat 1. hely
2008. légpisztoly 1. hely
2007. légpisztoly csapat 1. hely
2007. légpisztoly 2. hely
2006. légpisztoly csapat 1. hely
2006. légpisztoly 2. hely
2006. sortpisztoly csapat 1. hely
2005. légpisztoly csapat 1. hely
2005. légpisztoly 3. hely
2004. légpisztoly csapat 1. hely
2004. légpisztoly 3. hely
2004. sportpisztoly csapat 1. hely
2004. sportpisztoly 2. hely
2003. légpisztoly csapat 1. hely
2003. légpisztoly 2. hely
2003. sportpisztoly csapat 1. hely
2003. sportpisztoly 1. hely
2002. légpisztoly csapat 1. hely
2002. sportpisztoly csapat 1. hely
2002. sportpisztoly 1. hely
2001. légpisztoly csapat 1. hely
2001. légpisztoly 1. hely
2001. sportpisztoly csapat 1. hely
2001. sportpisztoly 1. hely
2000. légpisztoly csapat 1. hely
2000. légpisztoly 3. hely
2000. sportpisztoly csapat 2. hely
2000. sportpisztoly 2. hely
1998. sportpisztoly csapat 2. hely
1998. légpisztoly 2. hely
1997. sportpisztolycsapat 3. hely
1996. sportpisztoly csapat 2. hely

eredmények

Olimpiai Játékok:
2016. Rio De Janeiro/Brazília 33. hely 
 
Világbajnokság:
2017. Warendorf/Németország CISM Katonai VB 6. hely
2014. Hamburg/Németország vegyesváltó 3. hely
 
Európa-bajnokság:
2018. Glasgow egyéni 6. hely, csapat 4. hely
2016. Lisszabon/Portugália vegyesváltó 3. hely
2010. Vila Nova de gaia/Portugália vegyesváltó 3. hely
 
Világkupa:
2016. Tiszaújváros 3. hely
 
Ázsia Kupa:
2017. Gamagori/Japán 1. hely
2017. Osaka/Japán 1. hely
 
Magyar bajnokság:
2015. sprint 3. hely
2013. rövidtáv 1. hely
2011. csapat 3. hely
2011. rövidtáv 3. hely
2010. sprint 2. hely
2010. váltó 1. hely
2010. rövidtáv 1. hely
 
Katonai Világjátékok:
2019. Wuhan/Kína egyéni 7. hely

eredmények

Világbajnokság:
2014. Plovdiv/Bulgária  Junior egyéni 3. hely, csapat 1. hely
2013. Porec/Horvátország Junior csapat 2. hely
2012. Moszkva/Oroszország Junior egyéni 2. hely
 
Európa bajnokság:
2019. Düsseldorf/Németország csapat 3. hely
2014. Jeruzsálem/Izrael Junior csapat 1. hely
2012. Pozsony/Szlovákia U23 csapat 1. hely
 
Világkupa:
2019. Heidenheim/Németország csapat 2. hely
2018. Párizs/Franciaország csapat 1. hely
2017. Legnano/Olaszország felnőtt egyéni 2. hely
2016. Buenos Aires/Argentína felnőtt csapat 3. hely
 
Katonai Világjátékok:
2019. Wuhan/Kína csapat 2. hely
 
Országos Bajnokság:
2017. Felnőtt OB egyéni 2. hely
2014. Felnőtt OB egyéni 3. hely
2013. Felnőtt OB egyéni 2. hely
 
Európa Kupa:
2019. Budapesti Honvéd 1. hely
2018. Budapesti Honvéd 1. hely
 
Universiade:
2017. Taipei/Tajvan csapat 2. hely
2015. Gwangju/Dél Korea egyéni 3. hely
 
Magyar Kupa:
2019. Budapest egyéni 3. hely, 1. hely
2018. Iron Trade Tata egyéni 2. hely

eredmények

Világbajnokság:
2015. Felnőtt csapat 5. hely
2014. csapat 4. hely
2009. Kadet egyéni 1. hely
 
Európa Bajnokság:
2019 Düsseldorf egyéni 16. hely
2016. Felnőtt csapat 4. hely 
2013. Felnőtt csapat 3. hely
2012. U23 csapat 3. hely
2009. Kadet egyéni 3. hely
2007. Kadet egyéni 3. hely, csapat 2. hely
 
Világ Kupa:
2019. Barcelona egyéni 6. hely
2018. Havanna/Kuba egyéni 16. hely
 
Országos Bajnokság:
2014. Felnőtt csapat 1. hely
2012. Felnőtt  egyéni 2. hely, csapat 3. hely
2011. Felnőtt egyéni 3. hely, csapat 1. hely
 
Magyar Bajnokság:
2017. Budapest egyéni 5. hely, csapat 5. hely
 
Magyar Kupa:
2019. Budapest csapat 2x1. hely
2018. Tata csapat 1. hely
2018. Budapest egyéni 3. hely, csapat 3x1. hely
2017. Tata egyéni 3. hely csapat 1. hely 
2017. Budapest egyéni 3. hely, csapat 3. hely
 
Satellite Verseny:
2019. Bratislava/Szlovákia egyéni 1. hely
2018. Turku/Finnország egyéni 2. hely
2018. Belgrád/Szerbia egyéni 2. hely
2017. Belgrád/Szerbia egyéni 2. hely

eredmények

Világbajnokság:
2017. Plovdiv/Bulgária Junior csapat 3. hely
 
Európa Bajnokság: 
2019. Düsseldorf/Németország felnőtt csapat 5. hely
2018. Szocsi/Oroszország Junior csapat 3. hely
 
Európa Kupa:
2016. Timisoara/Románia 3. hely
2014. Timisoara/Románia 3. hely
 
Országos Bajnokság:
2018. Budapest felnőtt egyéni 2. hely
 
Satellite:
2016. Amsterdam/Hollandia 2. hely
 
Magyar Kupa:
2019. Budapest egyéni 1. hely
2019. Budapest felnőtt egyéni 3. hely
2018. Budapest egyéni 1. hely, csapat 1. hely

eredmények

Olimpiai Játékok:
2010. Szingapúr/Ázsia Ifjúsági egyéni 3. hely
 
Világkupa:
2019. Kairo csapat 6. hely
 
Világbajnokság:
2016. Rio de Janeiro/Brazília csapat 6. hely
2010. Baku/Azerbajdzsán korosztályos egyéni 3. hely
 
Európa Bajnokság:
2019. Düsseldorf csapat 5. hely
2017. Tbilisi/Grúzia csapat 4. hely
2016. Torun/Lengyelország csapat 4. hely
 
Universiade:
2017. Taipej/Tajvan csapat 4. hely
 
Nemzetközi verseny:
2019. Saint-Maur/Franciaország csapat 4. hely
 
Satellite:
2019. Bratislava/Szlovákia egyéni 1. hely
 
Magyar Bajnokság:
2018. Budapest csapat 3. hely
 
Magyar Kupa:
2019. Budapest felnőtt egyéni 3. hely, 2. hely

eredmények

Világbajnokság:
2008. Junior csapat 3. hely
2006. Junior csapat 6. hely
2005. Kadet egyéni 5. hely
 
Európa Bajnokság:
2007. Junior egyéni 2. hely
2005. Junior csapat 2. hely
2010. U23 egyéni 3. hely
 
Országos Bajnokság:
2018 felnőtt egyéni 2. hely
2016. Felnőtt egyéni 3. hely
2010. Felnőtt csapat 3. hely 
2009. Felnőtt egyéni 2. hely
2009. Felnőtt egyéni 3. hely
2008. Felnőtt csapat 3. hely
2007. Felnőtt egyéni 2. hely
2007. Felnőtt csapat 2. hely
 
Világkupa:
2018. Párizs/Franciaország csapat 1. hely
2016. Felnőtt 5. hely
2007. Junior egyéni 2. hely
2004. Junior egyéni 2. hely
 
Katonai Világjátékok:
2019. Wuhan/Kína csapat 2. hely
 
Universiade: 
2015. csapat 4. hely
 
Európa Kupa:
2019 Heidenheim/Németo. 1. hely
 
Magyar Bajnokság:
2006. Junior korosztály csapat 1. hely
2005. Junior korosztály 1. hely 
2005. Junior korosztály egyéni 1. hely
2005. Kadet korosztály egyéni 1. hely 
2005. Kadet korosztály csapat 1. hely 
2003. Junior korosztály csapat 1. hely 
2003. Kadet korosztály csapat 1. hely 
2003. Serdülő korosztály csapat 1. hely 
2003. Serdülő korosztály egyéni 1. hely 
2002. Újonc korosztály egyéni 1. hely 
2001. Gyerek korosztály egyéni 1. hely
 
Magyar Kupa:
2019. Budapest egyéni 3. hely
2018. Budapest egyéni 2. hely
2018. Budapest csapat 1. hely
 
MEFOB 
Magyar Egyetemi és Főiskolás Országos Bajnokság
2016. egyéni 1. hely 
2016. csapat 1. hely 
2010. csapat 1. hely 
2009. csapat 1. hely 
2009. egyéni 1. hely 
2009. egyéni 2. hely
 
(2005. Az év Héraklész sportolója cím; 2005. Az év Kadet vívója cím)

eredmények

Világbajnokság:
2019. Budapest felnőtt egyéni 1. hely 
2016. Junior csapat 2. hely
 
Katonai Világjátékok:
2019. Wuhan/Kína csapat 2. hely
 
Világkupa:
2020 Heidenheim egyéni 1.hely, csapat 1.hely
2019. Párizs/Franciaország egyéni 3. hely
 
Európa Kupa/Európa bajnokság:
2019. Düsseldorf/Németország csapat 3. hely 
2016. Junior egyéni 1. hely 
2016. Junior csapat 1. hely 
2014. Kadett 3. hely
2018. Heidenheim/Németország csapat 1. hely
 
Magyar Bajnokság:
2018. Budapest csapat 1. hely
2017. Budapest egyéni 3. hely, csapat 1. hely
 
Universiade:
2017.  Taipej/Tajvan csapat 2. hely 
 
Magyar Kupa:
2019. Budapest csapat 1. hely
2018. Budapest egyéni 1. hely, csapat 2x 1. hely
 
Hazai válogató:
2019. Budapest csapat 1. hely

eredmények

Világbajnokság:
2013. csapat 1. hely
2011. csapat 2. hely
 
Európa Bajnokság:
2013. csapat 2.hely
2012. csapat 2. hely
2009. U23 ffi. párbajtőr egyéni 2. hely
 
Világkupa: 
2019. Heidenheim/Németország egyéni 52. hely
2012. Buenos Aires Világkupa 3. hely
 
Európai Játékok:
2015. Baku/Azerbajdzsán csapat 5. hely
 
Országos Bajnokság:
2014. Felnőtt 3. hely
2013. Felnőtt egyéni 3. hely
2012. Felnőtt egyéni 2. hely
2011. Felnőtt egyéni 2. hely
2009. Felnőtt csapat 3. hely
2007. Felnőtt egyéni 1. hely
 
Universiade:
2011. csapat 3. hely
2011. egyéni 1. hely
2009. egyéni 3. hely
 
Magyar Kupa:
2019. Budapest csapat 3. hely
2019. Budapest Olimpiai válogató egyéni 3. hely 
2019. Budapest csapat 2. hely
2018. Tata egyéni 1. hely
2017. Tata Nemzetközi válogató egyéni 3. hely

eredmények

Nemzetközi Kupa:
2017. Kairo/Egyiptom Heliopolis Kupa 1. hely, Honvéd
2008. Interliga Kupa 1. hely, Bvsc
2007. Kairo/Egyiptom Heliopolis Kupa 1. hely, Bvsc
 
Magyar Kupa:
2018 HVZ kupa 1. hely
2018 Szombathely kupa 1. hely
2016. 3. hely, Honvéd
2014. 3. hely, Honvéd
2009. Komjádi Kupa 1. hely, Bvsc 
2006. Komjádi Kupa 3. hely, Bvsc

Oldalunk sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése érdekében.